Přeskočit na obsah
9ccd9b69-9045-42d1-ab75-d2e9c1bcb3f7

Co jsme podnikly v roce 2023


Pravidelné schůzky


Každou neděli jsme se pravidelně scházeli v klubovně za koupalištěm....

Výstava FOR FISHING


V minulém roce jsem navštívili největší rybářský veletrh v ČR.

392796068_864833041691779_1980947275107134577_n

Dětské
Rybářské závody

Zúčastnili jsme se rybářských závodů v Zeměchách.

carodejnice_obrázek

Pálení čarodejnic


Na jaře jsme pořádali pálení čarodějnic .....

uvodni obr okoun

Rybářské soustředění

Jakožto každý rok jsme si pro Vaše děti připravili letní a pozimní soustředění

stažený soubor

Mikulášská besídka

Začátkem prosince se konala mikulášská besídka, kde probíhala soutěž o nejlepší pokrm z ryb

Výlet lodí po Vltavě

V minulém roce jsme ve spolupráci s rodičem jednoho dítka z kroužku naplánovat plavbu lodí po Praze.

FOR FISHING 2024

I letos bychom chtěli navštívit největší rybářský veletrh v ČR, kde si naše děti mohou prohléhnout a vyzkoušet moderní vybavení, techniky rybolovu a něčemu novému se přiučit. Také budou mít šanci se vidět se slavnými českými rybáři. A samozřejmě si mohou koupit rybářské pomůcky, které se jim budou hodit či líbit.

Dětské rybářské závody

Již tradičně se jako kroužek účastníme dětských rybářských závodů na chovném rybníku Zeměchy pořádaných MO ČRS Kralupy nad Vltavou. Každý, kdo se účastní může získat krásnou cenu. Během závodu budou děti občerstveni něčím na zub, aby měli dostatek sil na zdolávání velkých ryb. Závody včetně občerstvení jsou pro děti zcela zdarma.

Pálení čarodejnic

Vždy na jaře pořádáme pálení čarodějnic, kde si nejen děti ale i rodiče mohou užít zábavu formou různých her a soutěží nejen rybářských ale i sportovních. Během celé akce budeme mít připravené různé občerstvení. Samozřejmě nesmí chybět opékání buřtů a upálení čarodějnice.

Rybářské soustředění

Každým rokem pořádáme letní rybářské soustředění, kdy po celý týden bereme děti k vodě, děláme s nimi mimo rybářské aktivity a bereme je na výlety. Děti si mohou vybrat, zda budou spát v přistavěné ložnici nebo ve svém stanu. Po dobu celého soustředění je zajištěna strava 5krát denně a pitný režim.

Mikulášská besídka

Začátkem prosince se koná mikulášská besídka, kde probíhá soutěž o nejlepší pokrm z ryb, který si děti připraví a každý kdo se zúčastní si odnese krásnou cenu. Navštíví nás samozřejmě Mikuláš, čert a anděl, kteří mají pro hodné mladé rybáře mikulášskou nadílku. Také nesmíme zapomenout na zdobení perníčků ve tvaru ryb, které si děti mohou odnést domů.