Přeskočit na obsah
9ccd9b69-9045-42d1-ab75-d2e9c1bcb3f7

Plán akcí kroužku OKOUN pro rok 2024

Vážení rodiče, 

během následujících měsíců budou na našich stránkách zveřejněny podrobné informace k akcím které jsou zobrazeny níže. Na jednotlivých popisech k plánovaným činnostem intenzivně pracujeme. U akce kde již informace budou k dispozici vždy uvidíte tlačítko Více informací .Děkujeme za trpělivost.

Tomáš Vůjta předseda MO Kralupy nad Vltavou


Pravidelné schůzky


Každou neděli od 3.3.2024 se v 9:00 scházíme v klubovně za koupalištěm....Výstava FOR FISHING


Dne 25. 2. 2024 se náš kroužek okoun zúčastnil, výletu do Prahy na výstavu FOR FISHING. Za kroužek se zúčastnilo 16 děti v doprovodu 6 vedoucích.

392796068_864833041691779_1980947275107134577_n

Dětské
Rybářské závody

25.5.2024 od 8:00 - 13:00 hodin
Tradiční rybářské závody pro děti. Bohaté odměny pro závodníky


carodejnice_obrázek

Pálení čarodejnic


Vždy na jaře pořádáme pálení čarodějnic, kde si nejen děti ale i rodiče mohou užít zábavu formou různých her a soutěží nejen rybářských ale i sportovních.

uvodni obr okoun

Rybářské soustředění

Krásný dobrý den, blíží se nám rybářské soustředění, které se bude konat od 29.6.2024 do 6.7.2024, opět v areálu naší základny v Kralupech nad Vltavou "na střelnici".

stažený soubor

Mikulášská besídka

Začátkem prosince se koná mikulášská besídka, kde probíhá soutěž o nejlepší pokrm z ryb, který si děti připraví a každý kdo se zúčastní si odnese krásnou cenu.

Výlet lodí po Vltavě

Ke konci dubna se vydáme do Prahy prozkoumat krásy kolem řeky Vltavy. Projedeme se na převozním prámu jménem "Bivoj"

Důležité informace

Naše díky patří

Výlet lodí po Vltavě

Plavba po Vltavě
Ke konci dubna se vydáme do Prahy prozkoumat krásy kolem řeky Vltavy. Projedeme se na převozním prámu jménem „Bivoj“ https://www.prazskebenatky.cz/cz/nase-flotila/prevozni-pram-bivoj , u kormidla bude stát kapitán Jiří Holý ( díky tomuto hodnému človíčkovi se tato akce může uskutečnit 💚 ) a budeme dávat velký pozor, jestli někde nevykouknou chobotničky, které zlobily ve filmech. Možná, že při plavbě potkáme nějakou tu Rusalku, snad ne bledou a nebo se na nás u vrbičky bude smát vodník. Když ne, žádná škoda, Vltava je krásná i bez pohádkových bytostí. Hlavně že si plavbu užijeme a zažijeme zase něco nového. Až vystoupíme na břeh, projdeme se přes Karlův most a zamíříme na vlak, který nás doveze zpět do Kralup nad Vltavou.

Svačinku, pití, kapesné, pláštěnku s sebou
Kdy vyrážíme? 28.4.2024
Od kud? Hala kralupského nádraží
V kolik? 8:15 ( odjezd vlaku v 8:42 )
Hlaste se již nyní, počet míst je omezen na 49 lidiček.
( Platí i pro sourozence, rodiče, prarodiče nebo kamarády, PŘEDNOST MAJÍ DĚTI Z KROUŽKU )
Na tuto akci je povolen mobilní telefon ( rodiče výplní tel. číslo dítěte do povolení k výletu, dostanete před odjezdem )
Kolik to stojí? Platí se pouze vlak ( zjistíme přímo na nádraží před odjezdem ).
Budeme se na vás těšit

Výstava FOR FISHING

Dne 25. 2. 2024 se náš kroužek okoun zúčastnil, výletu do Prahy na výstavu FOR FISHING. Za kroužek se zúčastnilo 16 děti v doprovodu 6 vedoucích, mohlo nás býti více ale, jelikož probíhali jarní prázdniny, nebo byly některé děti nemocné byla absence dětí větší než v minulých letech.

Na výstavě si mohly děti setkat a vyfotit se známými osobnosti, jako třeba s Jakubem Vágnerem (českým rybářem a držitelem několika rekordů v lovu sladkovodních ryb v kategorii All-tackle IGFA (International Game Fish Association). Proslul především díky rybářskému pořadu Fish Warrior, vysílaném televizní stanicí National Geographic Channel. Zdroj Wikipedie), nebo Kateřinou Markovou (českou reprezentantkou ve sportovním rybolovu a několikanásobnou mistryní světa v rybolovné technice z MO ČRS Písek. Zdroj wikipedie ).

Děti si zkusily namalovat obrázek a sním se zúčastnit soutěže o jeden den s Jakubem Vágnerem, nebo si mohly vyzkoušet hod na terče s doprovodem Kateřiny Markové. Dále se mohli seznámit s novinkami na trhu pro rybáře. Všem se výlet líbil a těší se na příští rok.

Vstupenky jsme dostali zdarma od společnosti ABF, a.s. – P.V.A EXPO LETŇANY, děti i my dospělí VELICE MOC DĚKUJEME.