Přeskočit na obsah

Stav hladiny Zámecká strouha Veltrusy

Na základě dnešního upozornění od člena rybářské stráže MO Kralupy nad Vltavou o úbytku vodního sloupce v Zámecké strouze , které bylo zjištěno po celé délce Zámecké strouhy s obavou o rybí obsádku bylo postupováno takto.

Zobrazit více

Dětské rybářské závody jak to dopadlo.

Dne 25.5.2024 se uskutečnily již tradiční rybářské závody dětí, které pro ně připravil rybářský kroužek OKOUN a jeho vedoucí.
Zúčastnilo se jich 34 mladých nadšených rybářů, kteří byli rozděleni do dvou kategorií.

Zobrazit více

Kroužek OKOUN opět v akci na školní tůni.

dne 19.5.2024 si děti, které navštěvují rybářský kroužek OKOUN, který působí pod MO Kralupy nad Vltavou užily nádherný rybolov za bohužel né moc příznivého počasí, které tento den panovalo na školní tůni v Chvatěrubech.

Zobrazit více

Trestní oznámení na neznámého pachatele

S lítostí musím oznámit všem našim členům, ale i ostatním rybářům, kteří milují tento sport a vůbec přírodu a pobyt v přírodě všeobecně, že se rozmáhá pytlačení a vandalismus na našich revírech.

Zobrazit více

Letní rybářské soustředění

Krásný dobrý den, Léto společně z prázdninami se nám nezadržitelně blíží a to znamená že se přiblížil i datum konání již tradiční akce našeho rybářského kroužku OKOUN

Zobrazit více

Brigáda na potoce Kralupy nad Vltavou

MO Kralupy nad Vltavou vyhlašuje první z veřejných brigád, kde si členové MO Kralupy nad Vltavu mohu částečně splnit svoji brigádnickou povinnost, která i pro rok 2024 zůstává v rozsahu 10 hodin za kalendářní rok. Na brigádu se můžete registrovat pomocí formuláře na konci stránky.

Jedná se o brigádu od soutoku Knovízkého p. a Zákolanského p. až po můstek v lokalitě na Františku.

Zobrazit více

Kroužek OKOUN

Dnešní den jsme započali kontrolou, přípravou rybářského vybavení a díky předsedovi mobilní kanceláři …..

Zobrazit více

Rybářské zkoušky

Prosím všechny děti, které navštěvují D.R.K. OKOUN Kralupy nad Vltavou a nemají rybářský lístek, aby se zúčastnily schůzky 24.3.2024.

Zobrazit více

Výstava FOR FISHING

Dne 25. 2. 2024 se náš kroužek okoun zúčastnil, výletu do Prahy na výstavu FOR FISHING. Za kroužek se zúčastnilo 16 děti v doprovodu 6 vedoucích.

Zobrazit více

Rybolov dětí v kroužku OKOUN

Vysvětlení situace v otázce platných rybářských dokladů pro děti v rybářském kroužku OKOUN. Jednatelkou SÚS paní Jaroslavou Fryšovou na žádost předsedy MO Kralupy nad Vltavou.

Zobrazit více