Přeskočit na obsah

Dobrý den, 

Na této stránce uvidíte postupně veškeré brigády, které se budou konat nejen na našich revírech ale i na dalších zařízeních, které vlastníme nebo se kterými spolupracuje naše MO.

V rámci naší / vaší  místní organizace  Kralupy nad Vltavou byla stanovena brigádnická povinnost pro všechny mužské členy organizace a to ve věku 18 – 60 let na 10 hodin pro rok 2024. Za každou odpracovanou hodinu Vám náleží odměna ve výši 100,- Kč. Pokud tedy brigádu neodpracujete bude Vám při nákupu povolenky účtován brigádnický poplatek a to ve výši 100 x 10 = 1000,- Kč. Pokud odpracujete jen část brigádnických povinností bude Vám tento rozdíl účtován při nákupu povolenky na rok 2025.

V roce 2024 se již brigádnická povinnost neeviduje do brigádnických průkazů, ale každý organizátor brigády předá Vaše nacionále kanceláři MO Kralupy nad Vltavou a Vaše odpracované hodiny budou evidovány do systému RIS.

Na Vámi vybranou brigádu se můžete přihlásit pomocí níže uvedeného formuláře a příslušný organizátor brigády se Vám ozve e-mailem, či po telefonu, který uvedete v přihlašovacím formuláři. Pokud se Vám organizátor brigády neozve tak to znamená, že již byla naplněna kapacita volných míst na brigádu.

Petrův zdar Tomáš Vůjta – předseda MO Kralupy nad Vltavou

Aktuální nabídka brigád v rámci MO Kralupy nad Vltavou

 DatumČasPopis 
1.26.5.20248:00 – 12:00

MO Kralupy nad Vltavou vyhlašuje první z veřejných brigád, kde si členové MO Kralupy nad Vltavu mohu částečně splnit svoji brigádnickou povinnost, která i pro rok 2024 zůstává v rozsahu 10 hodin za kalendářní rok. Na brigádu se můžete registrovat pomocí formuláře na konci stránky.

Jedná se o  brigádu od soutoku Knovízkého p. a Zákolanského p. až po můstek v lokalitě na Františku. 

Více informací